Онуфріївські лісівники здивували ексклюзивністю.

DSCN949320 грудня працівники державного підприємства «Онуфріївський лісгосп» продовжили естафетну-ярмарку в Кропивницькому.  На ярмарок лісівники привезли новорічні ялинки, різноманітні новорічні вироби з хвої, з дерева для господинь та господарів, цілющий мед, лікарські трави, плоди шипшини і гльоду. Крім новорічних ялинок лісівники представили на святково вбраному майданчику   ексклюзивне дерево, прикрашене власноруч виготовленими іграшками, яке нагадує новорічну ялинку.

А традиційне новорічне дерево, яке директор та працівники лісгоспу прикрасили «солодкими плодами» у вигляді цукерок, подарували Марині Бабаєвій, яка завітала на ярмарок разом з бабусею. Марина розповіла про себе багато цікавих речей. Окрім того, що дівчина гарно навчається у сьомому класі навчального закладу «Мрія», вона ще й володіє дивовижним талантом – займається килимарством. Своєму захопленню школярка приділяє весь вільний час і докладає чимало старань, тому в її творчому доробку вже багато художніх робіт.DSC_4625

Тож кожний бажаючий міг знайти собі головну прикрасу до Новорічних свят, ялинку. В цьому залюбки допомагали працівники підприємства, які виконували роль продавців, і жоден покупець не залишився без ялинки адже кожному знайшли саме ту особливу ялинку.

DSC_4581Загалом сміливо можна сказати, що свято вдалося, адже всі хто завітав на ярмарок були задоволені, та дякували працівникам Онуфріївського лісгоспу за створене свято в будній день.

_DSC1477 _DSC1476_ DSC_4652 DSC_4572 DSC_4567 DSC_4571 _DSC1510

 

Адміністрація лісгоспу.

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія