ОХОРОНА ПРАЦІ НА ПІДПРИЄМСТВІ – ПІКЛУВАННЯ ЗА ЖИТТЯ ПРАЦЮЮЧИХ

DSCN7763До числа основних завдань з охорони праці, поставленими перед лісовим господарством, відноситься запобігання нещасним випадкам виробничого характеру та травматизму. Підприємством проводиться організаційна та практична робота з питань охорони праці, протипожежної безпеки та безпеки руху у відповідності з планами комплексних заходів, колдоговірними зобов’язаннями, керівними матеріалами та приписами вищестоящих та контролюючих органів. Лісгоспом на охорону праці працюючих за 9 місяців 2017 року витратило 114 392 грн..

Також виконуються комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативних актів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання професійним захворюванням та аваріям. Працівники в повній мірі забезпечені спецодягом, засобами індивідуального захисту на суму 62321 грн.. Проводяться попередні і періодичні медичні огляди працівників підприємства згідно план-графіка у відповідні строки.WP_20171103_09_44_36_Pro

DSCN7819Згідно розробленого плану, програми і графіка навчання, перенавчання та підвищення кваліфікаційного рівня знань працівників ДП «Онуфріївський лісгосп» були охоплені всі основні категорії працівників підприємства.

Згідно щомісячних планів роботи служби охорони праці систематично проводились перевірки стану охорони праці в структурних підрозділах лісгоспу та надавалась практична допомога по усуненні недоліків.

В своїй повсякденній роботі служба охорони праці керувалася розробленим   планом роботи, наказами ДП «Онуфріївський лісгосп», листами та наказами управління лісового та мисливського господарства. Проводилась робота по розробці нових інструкцій з охорони праці та перегляду старих.

Служба охорони праці лісгоспу в поточному році в своїй роботі керувалась також і виконанням приписів і актів перевірок стану охорони праці вищестоящих та контролюючих органів. На основі цих приписів були розроблені та доведені до відповідних структурних підрозділів лісгоспу заходи по усуненню виявлених недоліків.

WP_20171103_09_49_40_Pro

Інженер з охорони праці ДП «Онуфріївський лісгосп»    В.Білко

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія