Обласний зліт учнівських лісництв.

DSCN000817 травня на базі ДП «Чорноліський лісгосп» учні Онуфріївського шкільного лісництва “Первоцвіт” взяли участь в обласному зльоті учнівських лісництв Кіровоградщини. Даний захід проводиться упродовж десяти років з метою підтримки ініціативи підростаючої молоді з освоєння навичок лісогосподарської, природоохоронної, просвітницької та дослідницької діяльності, виявлення й заохочення кращих учнівських лісництв.

В організації та проведенні конкурсу традиційно беруть участь обласне управління лісового та мисливського господарства, обласне Товариство лісівників України та Обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

 

 _DSC6359У вітальному слові до юних природолюбів та їх наставників очільник лісової галузі Кіровоградщини Наталія Ревенко зауважила, що у 39 шкільних лісництвах області навчаються справжні патріоти своєї землі та захисники природних багатств. Кожна команда юних лісівників має успіхи та досягнення у справі збереження зеленої краси свого краю і тому гідна бути переможцем, відзначила начальник управління.
У ході конкурсу відбулися презентація команд-учасниць та представлення досягнень юних лісівників. Під час практичної роботи в лісі учні демонстрували свої знання й практичні навики з питань лісознавства, екології та біології.
Перше місце й путівку на всеукраїнський зліт учнівських лісництв, який проходитиме в Сумах, виборола команда Богданівського шкільного лісництва зі Знам’янського району. Переможців та призерів нагородили дипломами й призами.  
DSCN0011Для учасників зльоту було проведено пізнавальну екскурсію територією лісгоспу. Діти мали чудову нагоду проїхатися на квадроциклах та спостерігати за роботою квадрокоптера, а також відпочити в рекреаційному пункті «Лісовичок».
_DSC6389 DSCN9973

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія