НОВОРІЧНІ КАЗКОВІ МРІЇ ДІТЛАХІВ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ

dscn7443  Знаєте, коли починається зима? Скажете, першого грудня? Ні, не вгадали. Зима починається в дитинстві. У тому далекому безхмарному дитинстві, коли білосніжні замети здаються вище голови, а старенькі санчата – справжньою чарівною каретою. Коли дивишся у вікно, яке тобі видається таким величезним, а там, за цією стіною зі скла, бушує, грає, переливається казковими білими сніжинками красуня-Зима.

Грудень є початком новорічної симфонії. Та й сама зима, всі три місяці – це увертюра з новорічного серпантину днів і свят. І ми впадаємо в зимову казку, очікуючи сюрпризів, як від природи, так від своїх рідних.

То коли ж починається новорічна казка? Може, тоді, коли випаде перший хрусткий сніжок і засяє все навкруги білосніжним срібно- чарівним сяйвом магічного перевтілення? Чи, може, тоді, коли ти одного разу зайдеш у крамничку і побачиш там такі яскраві, неймовірно гарні ялинкові прикраси? А може, тоді, коли почнеться галасливе приготування до свят?

dscn7439 День Святого Миколая, є першим очікуваним святом дітлахів і навіть дорослих.  Кожна дитина  цього дня  надіється в себе під подушкою знайти подарунок, про який мріяла весь рік. Та й протягом дня очікує на нові сюрпризи і святковий настрій.

Такий святковий настрій подарувала директор Онуфріївського лісгоспу Валентина Здебська дітлахам Зибківського та Куцеволівського дитячих садків привітавши їх зі святом Святого Миколая та пригостивши дітвору екзотичними фруктами(мандаринами, апельсинами, ананасами, бананами та ківі).  В свою чергу дітки з задоволенням розказували вірші, співали новорічних пісень та водили святкові хороводи разом з директором лісгоспу. І вона, не дивлячись на свою поважну посаду, з задоволенням сприйняла новорічний сценарій гри. Адже всі дорослі, без винятку, пам’ятають своє незабутнє дитинство та новорічні казкові мрії, які з приходом Діда Мороза та Снігурочки здійснювалися обов’язково.dscn7437

Тож гарного настрою та веселого сміху  всім Вам в Новому Році!

 

Голова профспілки

ДП «Онуфріївський лісгосп»                                        О.Агафонов

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія