Ні пуху, ні пера!

6 серпня о 18.00 годині відкривається сезон полювання на пернату дичину.

Кожен, хто любить цей вид спорту, вже нині готується до зустрічі з природою. Для справжнього мисливця великим задоволенням є перш за все спілкування з природою, а не кількість відстріляної птиці. Тож хочеться попросити кожного, хто йде з рушницею до водоймищ, по-господарськи ставитись до фауни.

Закінчиться сезон полювання 4 грудня 2016 року. Голови мисливських колективів особливу увагу мають звернути на дотримання мисливцями суворої дисципліни, безумовного виконання кожним правил та вимог безпеки.

Слід пам’ятати, що суворо забороняється стріляти в чагарники по невидимій цілі, шелесту чи шуму, по дичині при її польоті нижче росту людини. Забороняється також передавати рушницю в чужі руки, чи брати незареєстровану зброю.

Треба піклуватися про те, щоб кожен член товариства дотримувався вимог мисливської етики.

Днями полювання є субота, неділя та середа. Норма добування одним мисливцем в день полювання не повинна перевищувати: гусей-3 шт., качок-5 шт., лисок-6 шт., голубів-10 шт., перепелів-15 шт.

Вирушаючи на полювання, кожен мисливець повинен мати при собі мисливський квиток, відстрільну картку, посвідчення мисливця, контрольну картку та дозвіл на зберігання зброї.

Слід пам’ятати, що полювання на річці Омельничок поблизу населених пунктів заборонено. Відстріл дичини дозволяється лише в повітрі.

Кожне полювання стає своєрідним іспитом естетичної зрілості мисливця, його честі і порядності.

 

В.о.мисливствознавця В.Д.Сулима

 

 

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія