НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ.

20170723_140621Вирішивши продовжити розпочатий на День молоді відпочинок молодіжного колективу підприємства, одразу після успішної здачі звіту за І півріччя, запросивши з собою директора підприємства, члени колективу організовано попрямували разом зі своїми сім’ями до берегів Азовського моря, а саме в курортне селище Кирилівка, Запорізької області. Відпочинок на Азовському морі вибрано не випадково, адже як відомо, Азовське море багате на солі та мінеральні сполуки, а невелика глибина дозволяє воді швидко й добре прогріватися. Утлюцький і Молочний лимани в сезон стають природними оздоровчими басейнами. Тут немає інтенсивних течій, пляжі піщані, мілководдя, лікувальні мулові грязі. Місцевий клімат сприяє відновленню і зміцненню центральної нервової і серцево-судинної систем, верхніх дихальних шляхів, знижує запальні процеси в м’язах і суглобах, а також алергічні реакції, таким чином відпочинок було вдало поєднано з оздоровленням.

В дні відпочинку погода була як «по замовленню»: тепла, сонячна, та маловітряна, тож купатися в морі можна було без обмежень, чим всі і займалися, особливо малеча. Для любителів екстриму, задоволень також було вдосталь, кожен з охочих зміг покататися на гідроциклі, парашуті, банані, бетмені, плюшкі… Також досить приємним було те, що на території обраної бази відпочинку був басейн, де можна було поплавати та пограти в водне поло. До речі наша команда була абсолютним чемпіоном серед бажаючих суперників з числа відпочиваючих, а гасла «Онуфріївка – чемпіон» завдяки завзятим вболівальникам, лунали далеко за межі бази відпочинку.

І звичайно ж ароматні шашлики, які як і на День молоді готував для всього колективу головний бухгалтер Бойко В.А.

DSCN8981Враховуючи те, що відпочинок був лише за 10 кілометрів від Азово-Сиваського національний природного парку, в останній день відпочинку було прийнято рішення відвідати цей унікальний парк фауна якого налічує 250 видів тварин, з яких 48 занесені до Червоної книги України та 197 видів птахів, з яких 30 є «червонокнижними». Свого часу це була закрита територія, так звана зона «сафарі» де починаючи з М. Хрущова та закінчуючи В. Януковичем проводили полювання перші особи держави та їхнє близьке оточення. Незважаючи на статус національного парку, згідно із законом відкритого для відвідування, Азово-Сиваський національний парк досі протизаконно є режимним об’єктом і закритий для вільного відвідування, так платні екскурсії проводяться один раз на добу о 18 годині. Однак не зважаючи не це вражень та позитивних емоцій було більш ніж достатньо: під час екскурсії, яка передбачає проїзд колони автомобілів власним транспортом відвідувачів на чолі якої – єгер парку, вдалося побачити на відстані від двох метрів і далі, як стадами так і поодинці, таких тварин як олень благородний, лань, муфлон, кулан, кінь, заєць, лисиця та безліч птахів, із знайомих нам: фазан, куріпка, качка, журавель.

Тож ж усі повернулися до рідний домівок з гарним настроєм, багажем позитивних емоцій та з упевненістю в тому, що подібна незабутня подорож через рік повториться знову.

DSCN8890DSCN8886

Прес-секретар ДП “Онуфріївське лісове господарство”

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія