НАВЧАННЯ ЛІСОВОЇ ОХОРОНИ

Нарешті настала справжня весна. Скільки радості вона принесла людям, тваринам, птахам… Однак для лісівників ця пора року приносить і багато турбот, адже зазвичай водночас із сезонним потеплінням починається пожеженебезпечний період. Дуже часто люди навіть не задумуються про можливі наслідки своїх незаконних вчинків, навіть у особливо небезпечний період, коли діє заборона на розведення багаття в лісових угіддях. Порушують законодавство, наносячи шкоду випалами, крадіжками, незаконними рубками. Яким буде цей період – напружений чи спокійний – залежить саме від нас, простих людей.

Безпосередньо цій темі і був присвячений семінар-навчання проведений напередодні з державною лісовою охороною державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство». Директор підприємства В. Здебська та головний лісничий М. Косенко нагадали присутнім послідовність дій у разі виявлення порушника та роздали кожному з присутніх пам’ятку працівника державної лісової охорони, яка містить всі необхідні дані як вести себе в тій чи іншій ситуації з посиланням на відповідну норму закону. Водночас присутні обмінялися досвідом в подібній роботі, адже чи не кожному з них доводилось побувати в подібних конфліктних ситуаціях, і саме від правильно прийнятих рішень залежить позитивне вирішення конфлікту.

Однак найголовніше завдання, яке поставило керівництво підприємствa перед державною лісовою охороною, це мінімізація подібних випадків шляхом проведення роз’яснювальної роботи серед громадян задля  збереження лісових насаджень для майбутніх поколінь.

 

 

Прес-секретар

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія