НАВЧАННЯ ЛІСОВОЇ ОХОРОНИ

DSCN1411Настала весна. Для лісівників ця пора року приносить багато турбот, адже зазвичай водночас із сезонним потеплінням починається пожежонебезпечний період. Дуже часто люди навіть не задумуються про можливі наслідки своїх незаконних вчинків, навіть у особливо небезпечний період, коли діє заборона на розведення багаття в лісових угіддях. Порушують законодавство, наносячи шкоду випалами, крадіжками, незаконними рубками. Яким буде цей період – напружений чи спокійний – залежить саме від нас, простих людей.

Безпосередньо цій темі і був присвячений семінар-навчання проведений напередодні з державною лісовою охороною державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство». Директор підприємства В. Здебська та головний лісничий М. Косенко нагадали присутнім послідовність дій у разі виявлення порушника та роздали кожному з присутніх пам’ятку працівника державної лісової охорони, яка містить всі необхідні дані як вести себе в тій чи іншій ситуації з посиланням на відповідну норму закону. Також розробленні та затвердженні патрульні маршрути майстрів лісу. Водночас присутні обмінялися досвідом в подібній роботі, адже чи не кожному з них доводилось побувати в подібних конфліктних ситуаціях, і саме від правильно прийнятих рішень залежить позитивне вирішення конфлікту.

Однак найголовніше завдання, яке поставило керівництво підприємства перед державною лісовою охороною, це мінімізація подібних випадків шляхом проведення роз’яснювальної роботи серед громадян задля  збереження лісових насаджень для майбутніх поколінь.

DSCN5875

Прес-секретар лісгоспу

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія