НА СЕСІЇ ОБЛРАДИ ПРИЙНЯТО ЗАПИТ ПРО ЗАХИСТ ПОЛЕЗАХИСНИХ ЛІСОВИХ СМУГ ВІД НЕЗАКОННИХ РУБОК

25 березня 2016 року відбулося пленарне засідання четвертої сесії Кіровоградської обласної ради сьомого скликання. В порядок денний було включено запит депутата обласної ради Здебської Валентини Павлівни, директора Державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство».

В запиті було запропоновано на законодавчому рівні визначити власника полезахисних смуг, аби надалі було зрозуміло хто в першу чергу має відповідати за їх збереження і захист від незаконних рубок.

Дане питання на голосуванні, після обговорення, набрало 50 голосів підтримки і жоден з депутатів не проголосував «проти». Проектом рішення обласної ради передбачається направлення голові Кіровоградської обласної державної адміністрації депутатського запиту депутата обласної ради Здебської В.П. стосовно необхідності вирішення питання захисту полезахисних лісових смуг на території області.

Тож можна надіятися, що вже в найближчому майбутньому питання з невизначеністю господаря полезахисних лісових смуг буде вирішено і власники організують їх захист від масового випилювання, та будуть вести в них господарську діяльність, аби підтримувати їх в належному стані.

Прес-секретар

ДП “Онуфріївський лісгосп”

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія