МИ ЗА ВІДКРИТУ ТА ПРОЗОРУ СПІВПРАЦЮ

Одним із напрямків роз’яснювальної роботи серед населення є звичайно співпраця з учнівською молоддю.

26 травня управлінням Пенсійного фонду в Онуфріївському районі було організовано екскурсію для старшокласників Камбурліївської ЗОШ I-III ступенів «Шляхом руху єдиного соціального внеску».

До участі в заході долучилося ДП «Онуфріївське лісове господарство». Завданням заходу було показати дітям, як легалізувавши трудові ресурси, а це понад 70 працевлаштованих осіб лісового господарства, в реальному часі здійснюється виробничий процес, звідки береться заробітна плата, куди сплачуються податки, єдиний соціальний внесок і де саме обліковуються дані про суб’єктів господарювання та їх найманих працівників.

Діти відвідали Онуфріївське лісництво. Директор підприємства Валентина Павлівна спільно із помічником лісничого Сергієм Хоменком продемонстрували на прикладі насіннєсховища, теплиць та розсадників з чого починається ліс, поінформували про кількість осіб, задіяних на цих роботах, середню заробітну плату лісівників, від чого залежить розмір їх заробітної плати,  про суму податків та зборів, сплачених за 2014 рік.

Далі маршрут зупинився біля головного офісу ДП «Онуфріївське лісове господарство». Діти ознайомились з роботою його апарату.

Головний бухгалтер Віталій Бойко продемонстрував дітям як практично нараховується та сплачується єдиний соціальний внесок із заробітної плати застрахованих осіб – працівників господарства. Показав перевагу роботи в бухгалтерській програмі «1С Бухгалтерія».

Останнім пунктом, де «осідає» єдиний соціальний внесок, був Пенсійний фонд в районі. В установі  школярі побачили, як застрахована особа реєструється на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Людмила Красножон, начальник управління Фонду в районі, розповіла про можливості отримання інформації через веб-портал, а саме: для працюючих громадян про розмір заробітної плати, пенсії, отримання інформації про стан розрахунків платників з ПФУ.

Посадовець поінформувала дітей про створення накопичувальної системи пенсійного забезпечення, розповсюдила буклети про реформування пенсійної системи. Адже саме молодим людям надано право брати участь у другому рівні.

Начальник управління подякувала всім учасникам екскурсії за роботу, а на згадку про добрі справи вручила дітям відеофільм та фотокнигу квест-гри «Ми – за легальну зайнятість», де школярі приймали участь 18 лютого 2015 року.

 

Головний економіст

ДП «Онуфріївський лісгосп»                                        О.Агафонов

 

 

 

 

 

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія