Лісова охорона Олександрійського лісництва разом з рятувальниками та поліцією нагадувати громадянам протипожежні правила під час відпочинку у лісі.

IMG-087dac993877f3c5143000d372ff127e-VЯк правило, з настанням весняно-літнього пожежонебезпечного періоду  збільшується кількість пожеж. Горить суха трава та очерет, іноді вогонь таких пожеж поширюється на лісові масиви завдаючи значних матеріальних збитків.

Аби попередити виникнення таких загорянь та нагадати громадянам правила пожежної безпеки під час відпочинку на природі, 11 травня лісівники Олександрійського лісництва ДП «Онуфріївський лісгосп» разом із співробітниками ДСНС та поліцією здійснили інформаційно – роз’яснювальну роботу серед жителів.

Спілкуючись із громадянами, лісівники та рятувальники наголосили на основних правилах відпочинку на природі, зокрема перед тим як розвести багаття необхідно обкласти його камінцями чи обсипати землею, не залишати вогнище без нагляду, а покидаючи місце відпочинку, обов’язково залити вогонь водою або засипати землею.

IMG-54583bea0d65f00b1b739c7b18663cf7-V

Лісова охорона ДП «Онуфріївський лісгосп».

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія