Лісівники вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

30 років тому на території  України сталася найбільша в історії атомної енергетики аварія. Чорнобильська катастрофа своїми наслідками завдала безліч непоправних людських втрат. Сьогодні ми згадуємо події з далекого 1986 року, аби попередити трагедії у майбутньому.

26 квітня в сел. Онуфріївка відбулось урочисте відкриття пам’ятного знаку учасникам ліквідації на Чорнобильській АЕС. На мітингу були присутні керівництво району: голова районної державної адміністрації Сергій Самородченко, голова районної ради Тетяна Уткіна, селищний голова Леонід Пивовар, ліквідатори та інваліди аварії на Чорнобильській АЕС, керівники структурних підрозділів та працівники ДП «Онуфріївський лісгосп».

Також лісова охорона вшанувала мужність, самовідданість і високий професіоналізм учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції і пам’ять жертв техногенної катастрофи у акції «Запали свічку».

У цю сумну дату схиляєм голови на знак  вдячності та скорботи за ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС, які відійшли у вічність. І скеровуємо свою подяку до тих, хто зберіг Україну та світ від атомної небезпеки і довгі роки несе на собі тягар чорнобильського лиха.

Прес-секретар ДП “Онуфріївський лісгосп”

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія