Лісівники Онуфріївського лісгоспу відкрили передноворічний лісовий ярмарок в обласному центрі

DSC_746919 грудня в день Святого Миколая колектив державного підприємства «Онуфріївський лісгосп» на чолі з директором  Деркачем Олегом Васильовичем відкрили передноворічну лісовому ярмарку в м.Кропивницькому біля будівлі обласного управління лісового та мисливського господарства.

Гостей на лісовому ярмарку зустрічали Онуфріївські лісівники в народних костюмах де господарями свята були  О.Деркач та господиня А.Бойко, святий Миколай М.Косенко та О.Сисой в ролі нечистої сили. Щиро вітали колектив Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства  на чолі з начальником управління Наталією Ревенко та жителів Кропивницького, пропонували для продажу новорічні ялинки, дари лісу- плоди шипшини, гльоду, терену, калини, барбарису, цвіт липи, сік березовий, консервовані гриби, горіхи грецькі, новорічну сувенірну продукцію, новорічні букети, продукти бджільництва власного виробництва. Також на ярмарці Онуфріївські лісівники  пригощали  гостей свята стравами традиційної української кухні.

IMG-3a54b6e7f761e14d13292cf00f9fff12-VКрім новорічних ялинок лісівники представили на святково вбраному майданчику символ 2019 року, власноруч спечене, розове поросятко зі смачного тіста та ялинку виготовлену з домашньої ковбаси. А традиційне новорічне дерево та новорічний чобіток з солодкими подарунками  лісівники подарували дитині з особливими потребами  Ткачику Ігорю.

Загалом сміливо можна сказати, що свято вдалося, адже всі хто завітав на передноворічний лісовий ярмарок були задоволені теплими вітаннями, корисними для здоров´я дарами лісу та смачною українською кухнею.

 

 

DSC_7419 DSC_7435 DSC_7518 DSC_7512 DSC_7473 DSC_7443 DSC_7524 DSC_7999 DSC_7989

 

Адміністрація лісгоспу.

 

DSC_7408

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія