Лісівники Онуфріївщини прийняли участь у розширеній колегії Кіровоградського ОУЛМГ

26 грудня лісівники Кіровоградщини прийняли участь у розширеній колегії обласного управління, на якій розглядалися результати осінньої ревізії лісових обходів та затвердили план роботи колегії на 2018 рік.

Як зазначила завідувач сектору лісового господарства Лариса Романська, за ревізійний період з 1 травня по 1 грудня державною лісовою охороною виявлено 38 випадків незаконних рубок загальною масою 327,5 куб. м, з них 16 випадків на невиявлених лісопорушників загальною масою 285,8 куб. м. Сума заподіяної шкоди від самовільних рубок становить 2485,9 тис. грн. Добровільно відшкодовано 65,7 тис. грн.., або три відсотки від загальної суми заподіяної шкоди. При проведенні планової осінньої ревізії лісових обходів незаконних рубок не виявлено. Усі випадки незаконних рубок, які скоєні невстановленими особами, передані до слідчих органів. 

При обговоренні питання про стан роботи з громадськістю і засобами масової інформації та подальше вдосконалення цього напрямку діяльності відмічалось, що з метою ознайомлення громадськості з діяльністю лісової галузі, збільшення довіри та розширення шляхів порозуміння із суспільством в 2017 році в галузі проведено 68 акцій з благоустрою, 30 регіональних та місцевих акцій, 21 дитячо-юнацьких конкурс. По галузі проведено 11 громадських слухань, конференцій, круглих столів, зустрічей з громадськістю тощо.

У засобах масової інформації розміщено 2692 матеріали: на телебаченні – 79, у друкованих ЗМІ – 366, на радіо – 62, в мережі Інтернет – 2185 матеріалів та передруків. Начальником обласного управління лісового та мисливського господарства проведено 4 брифінги. Щоквартально випускається часопис «Світ лісу».

Лісівники Кіровоградщини представили галузь на міжнародній виставці «Агро-Експо-2017». Структурні підрозділи взяли участь у виставково-громадських заходах місцевого рівня.

Начальник управління Наталія Ревенко загострила увагу колег на посиленні взаємодії із ЗМІ та проведенні роз’яснювальної роботи, а також ознайомила присутніх зі станом реалізації лісогосподарськими підприємствами області новорічних ялинок. За оперативною інформацією, реалізовано 24 тисячі пухнастих красунь. Найбільшу кількість святкових дерев придбали в Долинського, Оникіївського, Чорноліського та Олександрівського лісгоспів.

Очільник лісової галузі області привітала працівників лісового господарства та членів їх сімей з наступаючими новорічними святами та побажала лісівникам залишатися згуртованою родиною, яка сумлінною працею примножуватиме лісові багатства Кіровоградщини.

За матеріалами Кіровоградського ОУЛМГ.

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія