Лісівники Онуфріївщини прийняли участь на засіданні колегії Кіровоградського ОУЛМГ

Стан лісонасіннєвої справи та стан правової роботи розглядались 6 березня на засіданні колегії обласного управління лісового та мисливського господарства, яке пройшло під головуванням начальника управління Наталії Ревенко.

Як зазначила головний спеціаліст відділу лісового господарства Валентина Роздєльська, по облуправлінню знаходяться на обліку такі об’єкти постійної лісонасіннєвої бази: 74 плюсових дерева,  5 га новоствореної (не атестованої) клонової лісонасіннєвої плантації сосни звичайної (Олександрівський лісгосп»),  360,3 га постійних лісонасінних ділянок,  238,1 га  генетичних резерватів.

У 2018 році було відібрано, паспортизовано та зараховано до складу постійної лісонасінної бази 5 га постійних лісонасінних ділянок робінії звичайної в Долинському лісгоспі.

Лісгоспи заготовили всього 31272 кг лісового насіння, у тому числі 26939 кг жолудів дуба усіх видів, з них 25311 кг – дуба звичайного. З об’єктів постійної лісонасіннєвої бази зібрано 6830 кг насіння, зокрема 6750 кг дуба звичайного та 80 кг – робінії звичайної. Асортимент лісових порід, насіння яких затовлено в 2018 році, налічує 33 види.

За посівними якостями всього насіння заготівлі 2018 року частка насіння 1 і 2 класів становить 92 % проти 98 % у 2017-му. Нечистого та несхожого насіння немає.

Поліпшились посівні якості насіння хвойних порід: кількість насіння 1 і 2 класів становить 93 % проти 77 % у 2017 році.

Найкраща якість насіння  в Компаніївського, Світловодського, Олександрівського лісгоспів та ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки». Частка насіння 1 і 2 другого класів по цих підприємствах становить 100 %.

Головний спеціаліст-юрисконсульт Тетяна Коваленко інформувала про стан організації правової роботи в обласному управлінні за 2018 рік.

 

У підсумковому слові начальник управління Наталія Ревенко акцентувала на необхідності проведення в оптимальні строки весняних лісокультурних робіт та на заходах з охорони лісових насаджень у пожежонебезпечний період.

Керівник звернулась із вітальними словами до присутніх колег та передала всім жінкам, які працюють у лісовому господарстві області, святкові побажання з нагоди Міжнародного жіночого дня.

За матеріалами прес-служби Кіровоградського ОУЛМГ

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія