Лісівники думають наперед

У наших лісів досить багато ворогів. Так ліси пошкоджуються від незаконних палів протягом всього вегетаційного періоду. Ліси страждають від незаконних рубок. Ліси пошкоджуються різного роду несприятлими природними явищами, вітровалами, коли пориви вітру можуть вивертати дерева з корінням, чи сніговалами, коли значні опади мокрого снігу зависають на гілках і обломлюють їх під своєю вагою. Та окремими ворогами лісових насаджень є хвоє-листогризучі шкідники такі як рудий сосновиій та звичайні пильщики, зелена дубова листовійка та інші.

Нажаль, як працівники ДП «Онуфріївське лісове господарство» не ведуть боротьбу з даними шкідниками та перемогти їх повністю не вдається.

Тож щоб в боротьбі з хвоє-листогризучими шкідниками бути на крок попереду від противника лісівниками було відібрано лісопатологічний матеріал з кожного осередку шкідників. Весь матеріал було відправлено до Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Херсонлісозахист». Дані роботи проводяться кожного року для дослідження лісопатологічного матеріалу з метою прогнозування кількості шкідників на наступний рік. В результаті даних досліджень на наступний рік плануються різні методи боротьби від профілактичних, за малої кількості, до винищувальних при великій популяції.

Кожного року лісівники проводять лісопатологічні обстеження всіх без винятку насаджень. Дане міроприємство спрямоване на контроль за осередками шкідників і хвороб, та своєчасного виявлення нових осередків. Так і цього року лісопатологічне обстеження було проведено на всій без винятку території підприємства. На основі даних на наступний рік буде сплановано план санітарно-оздоровчих заходів для покращення санітарного стану лісів.

Тож, як бачимо лісівники ведуть постійну роботу спрямовану на отримання в майбутньому стійких і здорових лісів, які будуть милувати око відпочиваючих людей.

Інженер з охорони та захисту лісу Явтушенко О.В.

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія