Лісівники ДП “Онуфріївський лісгосп” прийняли участь у виїзному засіданні колегії Кіровоградського ОУЛМГ

Hp2Q2ViOjCEcZoJMAcXrJFdT41 червня на базі ДП «Оникіївський лісгосп» під головуванням начальника управління Наталії Ревенко відбулось засідання колегії обласного управління лісового та мисливського господарства.

Головне питання колегії – ведення лісового господарства. Начальника відділу лісового господарства Лариса Йосипівна Романська інформувала присутніх про ревізію лісових обходів та про випадки незаконних рубок та їх наслідки.

А головний спеціаліст відділу лісового господарства Валентина Миколаївна Роздєльська розповіла членам колегії підсумки технічного приймання лісових культур і плантацій та посівів у лісових розсадниках навесні 2018 року, а також про те, що частка лісових насаджень, які характеризуються добрим і дуже добрим станом якості, становить сто відсотків.DSC_7429

DSC_7433Головний спеціаліст облуправління Анатолій Григорович Кріпака проаналізував стан охорони праці у державних лісогосподарських підприємствах у 2017 році.

Начальник обласного управління Наталія Ревенко наголосила на посиленні заходів із захисту лісових насаджень від пожеж, забезпеченні належної охорони лісів від незаконних рубок та посиленні роботи працівників лісової охорони щодо виявлення і притягнення лісопорушників до відповідальності.

_DSC8206 DSCN0053

Прес-секретар

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія