ЛІСІВНИКІВ ЗІ СВЯТОМ

dscn7327Минулої п’ятниці,  колектив ДП «Онуфріївський лісгосп» приймав чисельні привітання з нагоди професійного свята від поважних гостей.

До колективу підприємства завітали голова Онуфріївської районної державної адміністрації Сергій Самородченко, заступний голови районної ради Катерина Калницька, селищний голова Леонід Пивовар, які тепло привітали лісівників зі святом. В своїх виступах відмітили значний ріст економічних показників підприємства, відзначивши що ці досягнення є підсумком  повсякденної  наполегливої і сумлінної праці, витримки і відданості своїй роботі кожного працівника  колективу. Сьогодні, як ніколи, важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства, якомога раціональніше використовувати природні багатства на благо розвитку нашої країни.

Двох працівників лісгоспу, головного економіста Олександра Агафонова та тракториста Олександра Шліпова було нагороджено грамотою та подякою.

На закінчення зустрічі,  всім лісівникам побажали міцного  здоров’я, родинного благополуччя та вагомих трудових досягнень.

dscn7324 dscn7325

Прес-секретар

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія