ЛІС З НАСІНИНИ.

joludi_245Основою у вирощуванні високопродуктивних лісових насаджень, завжди  в пріоритеті стояло якісне насіння.  В лоні кожної лісової насінини ховається велика жага до життя. Нерідко, кожний із нас в лісі,  зустрічає десятки сіянців, які  виросли самостійно під розлогими та ошатними вітами зрілих дерев. Але такий посадковий матеріал не може використовуватися в лісорозведенні чи лісовідновленні, бо має ряд негативних недоліків, через  які подальше життя маленького деревця не є досконалим та ефективним.

Тому важливою складовою  для успішного виконання планів по лісовідновленню  для колективу ДП «Онуфріївський лісгосп» є заготівля лісового насіння, яке навесні буде висіяне на лісорозсадниках лісництв. Осіння пора принесла урожай (хоч і не високий), головної  лісоутворюючої породи дуба звичайного. Для забезпечення посадки лісових культур в держлісфонді  2017 року лісівники Онуфріївщини запланували заготовити насіння дуба звичайного близько 1 тони. Також планується заготівля насіння не менш важливої лісової породи, як : сосни  звичайної.

zholudy-1ДП «Онуфріївський лісгосп» оголошує щорічну Акцію «Ліс починається з насінини». Запрошуємо всіх жителів району, учнів місцевих шкіл та шкільних лісництв взяти активну участь щодо заготівлі лісового насіння, тим самим підтримуючи корисну справу по примноженню лісових насаджень. Оплата гарантована. За довідками звертатися за телефонами:

– Онуфріївське лісництво    2-05-50

– Деріївське  лісництво        9-41-31

– Лісгосп                                2-10-84

 

Інженер лісових культур                                  О.Явтушенко

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія