ЛАНДШАФТНОМУ ДИЗАЙНУ – ЗЕЛЕНУ ДОРОГУ.

img_4241Раніше при озелененні різних об’єктів у містах та селищах, при створенні парків та скверів переважно використовували один чи два види дерев та кущів. Подібні типи насаджень є класичними, але виглядають одноманітними та статистичними. Тому в сучасному ландшафтному дизайні  міст та селищ почали використовувати незвичайні та рідкісні види дерев та кущів, які передусім мають різнопланову форму, в зимовий час притягують погляди своїми смарагдовими кольорами, а весною незвичайними квітами.

Кожний господар мріє мати своє затишне житло, яке буде відрізнятись від сусідніх, зеленим дизайном. У кожного із нас індивідуальні уподобання, які втілюються при створенні неперевершених композицій з дерев та чагарників, гармонійно поєднаних та розміщених окремо від інших насаджень на відкритій місцевості.

Нерідко постає питання де придбати декоративний посадковий матеріал? Щоб задовольнити споживчий попит, лісівники ДП «Онуфріївський лісгосп» уже на протязі декількох років займаються вирощуванням найрізноманітнішого посадкового матеріалу такого, як: ялина звичайна та голуба, сосна звичайна та кримська, туя західна та золотиста, ялівець козацький та звичайний, каштан кінський, липа дрібнолиста, дуб червоний, самшит, спірея, форзиція, жасмин. Для цього було збудовано в трьох лісництвах 7 теплиць, які обладнані крапельним поливом. Щорічно в теплицях проводиться живцювання близько 10 тис.шт. декоративних дерев та кущів.

Тому запрошуємо на наше підприємство всіх бажаючих придбати посадковий матеріал, який вас зацікавив. Водночас отримаєте професійну інформацію від спеціалістів щодо  підбору постійного місця зростання  та правильності посадки кожного екземпляра дерев та чагарників.

Щиро бажаємо Вам успіху в новій справі та отримати від неї справжнє задоволення.

DSCN2388 IMG_4242 DSCN0030

Інженер лісових культур ДП «Онуфріївський лісгосп»  О.Явтушенко

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія