Конкурс твору та малюнку за темою: “Людина та ліс”.

малДП «Онуфріївський лісгосп» щорічно на підтримку ініціативи Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства, Товариства лісівників разом з управлінням освіти райдержадміністрації, в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» проводить конкурс дитячого твору та малюнку на тему «Людина та ліс».

Конкурс твору та малюнку відбувся 27 квітня 2018 року на базі Онуфріївської ЗШ І-ІІІ ступенів та в Олександрійській НВК ЗНЗ I-II ступенів №17  в присутності спеціалістів ДП «Онуфріївський лісгосп», представників ЗМІ та представників районного відділу освіти. Головною метою конкурсу було: виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, формування екологічної свідомості, розширення та поглиблення знань з основ лісівництва, відтворення світогляду дитини.

У конкурсі на кращий твір прийняло участь 45 учнів, на кращий малюнок –  77 учня.

Комісією в складі представників районного відділу освіти та працівників лісгоспу оцінені виставлені на конкурс роботи та визначені переможці конкурсу, ними стали:

твір твір 001 твір 002 твір 003За кращий твір по ДП «Онуфріївський лісгосп»

І місце: Бендюженко Яна 6 клас НВК «Омельницька ЗШ I-III ст. – ДНЗ»

ІІ місце: Шатоха Софія 6 клас Камбурліївська ЗШ I-III ст.;

Дужонкова Сабіна 7 клас НВК «Попівська ЗШ І-ІІ ст. – ДНЗ»

ІІІ місце: Сокур Микола 8 клас  НВК «Куцеволівської ЗШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;

Черньонкова Даніела 5 клас Зибківської ЗШ I-III ст.;

Бугайченко Владислава 7-А клас НВК «Павлиська ЗШ I-III ст. №1 ліцей імені В.О.Сухомлинського»

За кращий малюнок по ДП «Онуфріївський лісгосп»

І місце: Бурлакова Анастасія 4-Б клас Олександрійський НВК ЗНЗ I-II ступенів №17 ліцей

ІІ місце: Гріненко Дмитро 4 клас НВК «Омельницька ЗШ I-III ст. – ДНЗ»;

Щербина Артем 3-А клас НВК «Павлиська ЗШ I-III ст. №1 ліцей імені В.О.Сухомлинського»;

Федотов Олексій 1 клас НВК «Павлиська ЗШ I-II ст. №2-ДНЗ».

ІІІ місце: Зеленьова Лідія 4-Г клас Олександрійський НВК «ЗНЗ I-II ступенів №17 ліцей»;

Чемоданова Інна 1 клас НВК «Павлиська ЗШ I-II ст. №2-ДНЗ».

Нагородити заохочувальними преміями учасників конкурсу: за твір

Чікрижова Юлія 8 клас Зибківської ЗШ I-III ст.

Малолітко Максим 7-А клас НВК «Павлиська ЗШ I-III ст. №1 ліцей імені В.О.Сухомлинського»

Хоменко Єлизавета 6-Б клас НВК «Павлиська ЗШ I-III ст. №1 ліцей імені В.О.Сухомлинського»

Плахотна Анна 6-Б клас Онуфріївської ЗШ І-ІІІ ст.

Зацеркланий Іван 5 клас НВК «Павлиська ЗШ I-II ст. №2-ДНЗ»

Ткаченко Вікторія 7 клас Камбурліївської ЗШ I-III ст.

Крикотненко Альона 5 клас Камбурліївської ЗШ I-III ст.

Малолітко Інна 8-А клас НВК «Павлиська ЗШ I-III ст. №1 ліцей імені В.О.Сухомлинського»

Горковенко Ангеліна 7 клас  НВК «Попівська ЗШ I-II ст. – ДНЗ»

Телкова Дарина 8-А клас НВК «Павлиська ЗШ I-III ст. №1 ліцей імені В.О.Сухомлинського»

Мельник Юлію 7-А клас НВК «Павлиська ЗШ I-III ст. №1 ліцей імені В.О.Сухомлинського»

Шатоха Єлизавета 8 клас Камбурліївської ЗШ I-III ст.

Бендриківський Артур 5-Б клас Онуфріївської ЗШ I-IIІ ст.

За малюнок, а саме:

Горб Владислав 1 клас Успенської ЗШ І-ІІІ ст.

Дольнікова Лейла 4 клас НВК «Омельницької ЗШ І-ІІІ ст. №2 – ДНЗ»

Левицький Денис 2 клас Успенської ЗШ І-ІІІ ст.

Митник Марина 3-А клас Онуфріївська ЗШ I-III ст.

Зубок Михайло 3 клас Млинківської ЗШ І-ІІІ ст.

Омельченко Софія 3 клас Зибківської ЗШ І-ІІІ ст..

Чалайдюк Анна 4-Б клас НВК «Павлиська ЗШ I-III ст. №1 ліцей імені В.О.Сухомлинського»

Рєзнік Альбіна 4-Б клас НВК «Павлиська ЗШ I-III ст. №1 ліцей імені В.О.Сухомлинського»

Єрмаков Марк 2 клас Камбурліївської ЗШ I-III ст.

Шебела Максим 3 клас Камбурліївської ЗШ I-III ст.

Колесник Дар’я  3 клас  Успенської ЗШ І-ІІІ ст.

Петерс Віра 4-Г клас Олександрійський НВК «ЗНЗ I-II ступенів №17 ліцей»

Сідєльнікова Анастасія 4-А клас Онуфріївської ЗШ І-ІІІ ст.

Григоренко Наталія 2-А клас Онуфріївської ЗШ І-ІІІ ст.

Зімниця Іван 3 клас Млинківської ЗШ І-ІІІ ст.

Іваненко Денис 2 клас Камбурліївської ЗШ І-ІІІ ст.

Забігай Артем 4 клас НВК «Деріївська ЗШ I-II ст. – ДНЗ»

Піддубний Андрій 1-Б клас Онуфріївської ЗШ І-ІІІ ст.

Єрмакова Станіслава 3 клас Камбурліївської ЗШ І-ІІІ ст.

Рижак Марія 4-А клас НВК «Павлиська ЗШ I-III ст. №1 ліцей імені В.О.Сухомлинського»

Головний лісничий  ДП «Онуфріївський лісгосп» М.Г.Косенко

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія