КОНКУРС ТВОРЧОСТІ ТА МАЙСТЕРНОСТІ

DSCN8418ДП «Онуфріївський лісгосп» щорічно на підтримку ініціативи Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства, Товариства лісівників разом з управлінням освіти райдержадміністрації, в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» проводить конкурс дитячого твору та малюнку на тему «Людина та ліс».

Цього року конкурс твору та малюнку відбувся 27 квітня 2017 року на базі Онуфріївської ЗШ І-ІІІ ступенів в присутності спеціалістів ДП «Онуфріївський лісгосп», представників ЗМІ та представників районного відділу освіти. Головною метою конкурсу було: виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, формування екологічної свідомості, розширення та поглиблення знань з основ лісівництва, відтворення світогляду дитини.

В конкурсі прийняли участь учні навчальних закладів Онуфріївського району. У конкурсі на кращий твір прийняло участь 34 учня, на кращий малюнок –  53 учня.

Цікаво було спостерігати за творінням самих юних учасників конкурсу дитячого малюнку, які своєю безпосередністю підкорили усіх присутніх.

Комісія в складі представників районного відділу освіти та працівників лісгоспу оцінять виставлені на конкурс роботи і визначать переможців конкурсу.

DSCN8416 DSCN8402 DSCN8391 DSCN8389

Прес-секретар ДП «Онуфріївський лісгосп»

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія