КОНКУРС ТВОРЧОСТІ ТА МАЙСТЕРНОСТІ

IMG_9910ДП «Онуфріївський лісгосп» щорічно на підтримку ініціативи Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства, Товариства лісівників разом з управлінням освіти райдержадміністрації, в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» проводить конкурс дитячого твору та малюнку на тему «Людина та ліс».

Цього року конкурс твору та малюнку відбувся 22 квітня 2019 року на базі Онуфріївської ЗШ І-ІІІ ступенів в присутності спеціалістів ДП «Онуфріївський лісгосп», представників ЗМІ та представників районного відділу освіти. Головною метою конкурсу було: виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, формування екологічної свідомості, розширення та поглиблення знань з основ лісівництва, відтворення світогляду дитини.

В конкурсі прийняли участь учні навчальних закладів Онуфріївського району. У конкурсі на кращий твір прийняло участь 26 учнів, на кращий малюнок –  70 учнів. 

Цікаво було спостерігати за творінням самих юних учасників конкурсу дитячого малюнку, які своєю безпосередністю підкорили усіх присутніх.

Комісія в складі представників районного відділу освіти та працівників лісгоспу оцінять виставлені на конкурс роботи і визначать переможців конкурсу.

DSCN9899 IMG_9919 DSCN9916

Головний лісничий ДП «Онуфріївський лісгосп» М.Косенко

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія