Керівник шкільного лісництва “Первоцвіт” та головний лісничий лісгоспу прийняли участь у семінарі керівників шкільного лісництва.

зліт кер.29 березня на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся семінар керівників шкільних лісництв з участю головних лісничих лісогосподарських підприємств. Предметом обговорення на семінарі це робота учнівських лісництв Кіровоградщини та перспективи їх розвитку.

Розпочався семінар з ознайомлення з діяльністю лісової галузі Кіровоградської області, про яку інформував перший заступник начальника облуправління Олег Середюк. Після цього присутні обговорили підсумки роботи учнівських лісництв за 2017 рік, ознайомились із досвідом участі юних лісівників Кіровоградщини та їх керівників у всеукраїнських заходах.

Презентацію про перебування представників Веселобоковеньківського шкільного лісництва на всеукраїнському зльоті зробила керівник цього об’єднання Марина Івасів. Світлана Полтавець, керівник ШЛ «Зелена планета» (Компаніївський лісгосп), розповіла про участь керівників учнівських лісництв у всеукраїнській науково-практичній конференції «Відтворимо ліси разом».  Алла Довженко з Богданівського шкільного лісництва (Чорноліський лісгосп), поділилась враженнями від поїздки учнівського колективу на Тернопільщину в якості учасника Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних екологів.

CSC_6584Головний спеціаліст облуправління Валентина Роздєльська, яка є членом журі обласного конкурсу «Вчимось досліджувати та охороняти природу», привернула увагу вчителів до участі юних лісівників у цьому конкурсі й дала педагогам рекомендації щодо підготовки дітей до конкурсних змагань, які проходитимуть у майбутньому.

У заключній частині семінару заступник директора ОЦЕНТУМу Галина Химчак інформувала присутніх про проведення обласного зльоту шкільних лісництв у 2018 році. Захід має відбутися в травні. У ньому буде задіяно 16 команд юних лісівників, які за попередній рік найліпше продемонстрували результати своєї роботи. Всього ж в області діє 39 учнівських об’єднань, які охоплюють своєю діяльністю понад тисячу учнів.

злітНинішнього року Кіровоградські лісівники проводитимуть обласний зліт уже вдесяте.

 

За матеріалами Кіровоградського ОУЛМГ

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія