ЄГЕРСЬКІ БУДНІ.

20161209_094223Мисливське господарство  «Онуфріївський лісгосп» знаходиться в східній частині Кіровоградської області, на території Онуфріївського адміністративного району. Загальна площа господарства становить 3080 га, включаючи лісові масиви  ур. «Розсоховате», «Лозоватська дача» та прилеглі поля і пасовища.  Сама природа поєднала фауну з лісом, адже життя більшості тварин у нашій місцевості нероздільне з лісом, який  є для них надійною домівкою. І саме тут вони знаходять захист та  основний корм Мисливська фауна господарства досить багата та різноманітна (козуля, кабан, заєць-русак, лисиця, куниця лісова).

Робота єгерської служби розрахована на наявність достатньої природної кормової бази, заготівлю кормів та охорону угідь від шкідливих тварин та браконьєрів. Проведені в господарстві біотехнічні та господарські роботи дають позитивні результати в плані збільшення поголів’я мисливських тварин.

20161209_094232 20161209_094151  Протягом року єгерською службою підприємства споруджуються нові годівниці і солонці  для тварин з одночасним ремонтом раніше збудованих. Ось і нещодавно було 20161209_094133споруджено 2 нових годівниці. Протягом зими постійно викладається заготовлене запашне сіно, фуражне зерно,  коренеплоди, кормові віники, зернові снопики та сіль,  в місцях підгодівлі диких звірів по мірі їх поїдання.

Без фауни ліс одразу втратить свою самобутність, стане просто масивом дерев, навіть якщо їх, дерев, буде багато. І добре, що лісівники та мисливці Онуфріївщини це розуміють і все роблять для того, аби збільшувати поголів’я всілякої звірини.

Головний лісничий

ДП «Онуфріївський лісгосп»                                          М.Косенко

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія