Дорогі школярі, батьки, шановні вчителі та працівники навчальних закладів!

1 ВЕРЕСНЯЛісівники Онуфріївщини щиро вітають Вас з  Днем знань –

Відшуміло літо своїми спекотними днями. На порозі новий  – навчальний рік. Вчителі напередодні нового навчального року сповнені нових задумів, пошуків, ідей, мрій, з нетерпінням чекають зустрічі зі своїми вихованцями, готові віддати свою любов кожному учню. Відчувати любов – це напевно, найважливіше для дитини. Розуміння того, що тебе люблять,  створює атмосферу комфорту, спокою, а найголовніше-саме тоді дитина відчуває свою важливість та значимість.

Бажаю вам, щоб цей навчальний рік обов’язково відкрив перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Хочу подякувати учнів шкіл району, а особливо учнів шкільних лісництв, педагогічний колектив та їх батьків за постійну підтримку та готовність приймати участь в акціях, які впроваджує колектив лісівників Онуфріївщини. Дорогі  діти, підтримуючи акцію «Зимова пташка» ви разом зі своїми татусями та дідусями щорічно з підсобного матеріалу створюєте оригінальні годівниці для диких птахів, тим самим допомагаючи їм пережити холодні та сніжні зими.   Навесні будуєте затишні будиночки для птахів, які повертаються з теплих країн.

З приходом весни учні вашої школи постійно допомагають місцевим лісівникам створювати нові лісові насадження під час Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», тим самим прикрашаючи та збагачуючи нашу рідну Україну новими зеленими краєвидами.  В рамках цієї акції проводиться конкурс творів та малюнків на тему «Людина та ліс». Скажу особисто про себе, при перегляді ваших творів та малюнків, я завжди потрапляю в казковий світ, в якому панує любов та добро. І радію від того, що ви вважаєте злом  все те, що приносить шкоду навколишньому середовищу  в вигляді спаленого лісу, зруйнованого мурашника чи пташиного гніздечка, знищеного паростка чи зламаної гілки.

Тож бажаю Вам дорогі діти бути завзятими і наполегливими, старанними, цікавими до усього незвіданого. Нехай скарбничка ваших знань поповнюється щоденно. Батькам – терпіння і наснаги у вихованні молодої зміни.

Шановні вчителі висловлюємо Вам сердечну вдячність за співпрацю, за великий талант і покликання сіяти серед дітей любов до рідного краю та шанобливе ставлення до природи.

І тим, хто вчитиме, і тим, хто навчатиметься, я бажаю міцного здоров’я, натхнення, успіхів, творчого настрою і віри у власні сили.

Зі святом вас.

 

 

Директор

ДП «Онуфріївський лісгосп»                                       В.Здебська

 

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія