ДОГЛЯД ЗА ЛІСОВИМИ КУЛЬТУРАМИ – ГОЛОВНА МІСІЯ ЛІСІВНИКІВ

DSCN7100Працівники ДП «Онуфріївський лісгосп» протягом всього року мають достатньо справ, до яких відносяться з турботою та відповідальністю. Але чи не найголовнішою складовою для успішного виконання планів по лісовідновленню та лісорозведенню є своєчасний догляд за лісовими культурами протягом вегетаційного періоду, як ручний так і механізований.

Нинішні весна та літо радувало всіх рясними дощами, саме вони дали змогу новоствореним лісовим культурам та культурам минулих років, добре прижитися та рости на новому місці, радуючи своїми новими приростами лісівників підприємства. Але разом з молодими деревцями в таких умовах швидко виростає і трав’яна рослинність, яка не дозволяє молодим насадженням в повній мірі рости та розвиватися. Тому лісівники Онуфріївщини приділяють велику увагу щодо своєчасного догляду за лісовими культурами. Працівники лісокультурного фонду вчасно проводять багаторазові прополки на цих об’єктах, тим самим забезпечуючи гарний ріст кожного маленького деревця. Всі розуміють, яку базу закладеш з дитинства, те й отримаєш у зрілому віці.

DSCN7085  Протягом серпня місяця лісівники провели догляд в захисних насадженнях загальною площею 99 гектарів. Догляд проводився частково ручним методом, а також  механізованим.

DSCN7122DSCN7126DSCN7124У лісництвах працюють згуртовані колективи, завдяки яким виробничий процес не знає зупину і характеризується високими якісними показниками. Трактористи та працівники лісових культур   за сумлінну працю заслуговують на велику повагу.

Велика шана та вдячність вашій старанній праці.

 

Інженер лісових культур

ДП «Онуфріївський лісгосп»                             О.Явтушенко

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія