До відома мисливців «Про заборону весняного полювання на перелітних птахів»

охотаЗ настанням весни, з півдня на північ летить переліт птахів. Кожного мисливця турбує переліт диких гусей та качок. На жаль в Україні заборонене весняне полювання на цих птахів, але багато хто із мисливців хоче спробувати заборонений плід, отримати адреналіну та скуштувати дичини.

Згідно розпоряджень Державного Агентства лісових ресурсів України Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства при державному підприємстві «Онуфріївське лісове господарство» створена мобільна група по боротьбі з браконьєрством в весняний період, до групи будуть залучатись представники поліції та екологічної інспекції.

Хочемо нагадати мисливцям, що виїзд в угіддя зі зброєю буде коштуватиме мисливцеві від 102 грн. до 1020 грн.,  крім штрафу за незаконний відстріл пернатої дичини потрібно буде сплатити: за гуску –  2000 грн., качку – 1000 грн. за збитки нанесені мисливському господарству.

Отже шановні мисливці району! Пам’ятайте, що весняне полювання на перелітних птахів суворо Заборонено! Поважайте культуру полювання, традиції, та себе особисто!

Адміністрація лісгоспу.

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія