До уваги мисливцям, готуємось до відкриття полювання в 2018 році.

ohotnikВідповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» і затвердженого «Порядку видачі посвідчення мисливця і контрольної картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання», з 1 травня 2018 року Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства проводить обмін та видачу контрольних карток після сплати державного мита та за їх видачу.

Квитанції про сплату державного мита та за видачу контрольної картки громадяни представляють до Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства. Контрольна картка видається за умови повернення мисливцем попередньо одержаної контрольної картки.

У випадку втрати, крадіжки чи приведення в стан непридатний до використання посвідчення мисливця або контрольної картки, мисливець подає заяву про видачу нового посвідчення мисливця або контрольної картки до органу, який здійснює видачу контрольної картки (Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства). Протягом 30 днів з дня подання заяви приймається відповідне рішення та за умови відсутності підстави для відмови у видачі – видається посвідчення мисливця або контрольна картка. Підставою для відмови у видачі нової контрольної картки є відсутність факту отримання посвідчення мисливця в Кіровоградському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

 

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія