ДЕШЕВШЕ КУПИТИ, НІЖ ВКРАСТИ.

IMG-54583bea0d65f00b1b739c7b18663cf7-VПрацівники ДП «Онуфріївський лісгосп», під час рейдів державної лісової охорони, постійно проводять з жителями населених пунктів Онуфріївського та Олександрійського районів роз’яснювальну роботу з приводу самовільних рубок. В засобах масової інформації та Інтернет-ресурсах неодноразово наводяться приклади жахливих вчинків(крадіжок лісопродукції) та їх наслідків.

Та  на жаль, все таки трапляються люди,  які намагаються таким чином поповнити свій бюджет за чужий рахунок, йдучи  наперекір навіть своїй совісті.

Для придбання лісопродукції звертайтеся в лісництва за тел. 2-05-50,      9-41-31 та за пиломатеріалами в лісгосп за тел. 2-10-84.

Для інформації:  згідно статті 65 КУпАП (незаконна порубка) –наприклад, за кожне дерево, зрубане або пошкоджене до ступеня припинення росту діаметром до 14 сантиметрів, вам доведеться  сплатити 208,62грн таксової вартості за заподіяну шкоду. Звісно зі  збільшенням діаметра дерева, відповідно буде збільшена плата за заподіяну шкоду. Крім цього буде накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі від 85 до 170 грн.

При вирубуванні хвойних дерев віком до 41 року в грудні-січні місяці, розмір шкоди обчислюється за цією таксою, збільшеною у 3 рази. В зловмисників склалася така думка, що сухостійні дерева можна забирати не боячись покарання, так ось для довідки повідомляємо, що розмір шкоди в таких випадках обчислюється за цією ж таксою, але зменшеною у 2 рази.

Застерігаємо вас від вчинення протиправних дій. Обов’язок кожного громадянина – дотримуватись правил поводження у лісі.

Ваша небайдужість, щира любов до навколишнього світу зуміє зберегти його від поодиноких варварів, на благо прийдешніх поколінь.

 

Головний лісничий ДП «Онуфріївський лісгосп» М.Косенко

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія