Лісівник Онуфріївщини прийняли участь у мітингу з нагоди Дня Соборності України!

DSCN774322 січня вся Україна святкує День Соборності України. Адже саме на Софіївській площі 22 січня 1919 року світ отримав доказ, що українці – дружній, сильний, згуртований і мудрий народ, саме у цей день сталося наше історичне возз’єднання – було проголошено акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Ця об’єднавча акція 1919 року залишила глибинний слід в історичній пам’яті українців. Це була перша спроба створити вільну Соборну Українську Державу.

22 січня лісівники державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» прийняли участь  у мітингу до Дня Соборності та Свободи України, біля пам’ятного знака Тараса Григоровича Шевченка. На даному заході були присутні керівники районної та селищної влади, представники політичних партій та громадських організацій району, громадськість Онуфріївщини.

Учасники зібрання вшанували пам’ять всіх тих, хто загинув у боротьбі за рідну землю, за її свободу хвилиною мовчання. До підніжжя пам’ятного знаку Великому Кобзарю було покладено живі квіти.

DSCN7750

 

Прес-секретар ДП «Онуфріївський лісгосп»

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія