День Соборності України.

100_280422 січня вся Україна святкує День Соборності України. Адже саме на Софіївській площі 22 січня 1919 року світ отримав доказ, що українці – дружній, сильний, згуртований і мудрий народ, саме у цей день сталося наше історичне воз’єднання – було проголошено акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Ця об’єднавча акція 1919 року залишила глибинний слід в історичній пам’яті українців. Це була перша спроба створити вільну Соборну Українську Державу.

Працівники державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» прийняли участь в урочистих заходах до Дня Соборності та Свободи України, які проходили у п’ятницю, 20 січня біля пам’ятного знаку Тарасу Шевченку, були присутні керівники районної та селищної влади, представники політичних партій та громадських організацій району, громадськість Онуфріївщини. Перед присутніми виступили: Онуфріївський селищний голова Пивовар Леонід Федорович та учитель історії Онуфріївської ЗШ І-ІІІ ступенів Плахотний Володимир Анатолійович.

100_2802 100_2805Учасники зібрання вшанували пам’ять всіх тих, хто загинув у боротьбі за рідну землю, за її свободу хвилиною мовчання.

До підніжжя пам’ятного знаку Великому Кобзарю було покладено живі квіти.

DSCN7751

 

Прес-секретар ДП «Онуфріївський лісгосп»

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія