«ЧИСТЕ ЛІСОВЕ УЗЛІССЯ»

44688145_1__2_Щоденно перебуваючи в лісових насадженнях у справах, можна часто зустріти непривабливу картину на узліссі в вигляді побутових відходів, які вивозяться жителями району з своїх присадибних ділянок. При такій картині, в душі завжди піднімається хвиля обурення та протесту проти такого свавілля над рідною природою. У мене зразу спадає на думку, якщо ви вважаєте, що під вітами дерев сміття непомітне, чому б вам не викинути його під дерева у власному саду. Ви скажете: «Не естетично». То чому така думка вас не переслідує в той час, коли ви вчиняєте злочин, викидаючи сміття у лісі, і вважаючи при цьому себе гарним господарем.  В кожному населеному пункті існують санкціоновані сміттєзвалища, комунальними службами проводиться постійний вивіз побутових відходів механізованим методом, але все одно знаходяться «добродії», які несуть та везуть до ближніх лісових насаджень свій мотлох.

Згадуючи розповіді своїх дідусів та бабусь, які могли колись босими ногами сміло гуляти по лісі, то зараз мені просто заздрісно, що ті часи пройшли. То що з нами трапилось? Чому ми стали такими зубожілими, черствими та байдужими.

Засмічення лісів, полезахисних смуг побутовими відходами вважається правопорушенням. Стаття 73 Кодексу України про адміністративні правопорушення  передбачає  накладення штрафу на громадян від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, при вчиненні даного порушення.

Тож давайте любити природу по справжньому, підтримуючи її в чистоті. І вона завжди віддячить Вам своїм затишком та красою у час відпочинку всією родиною.

           Памятайте: Чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

Головний лісничий ДП«Онуфріївський лісгосп»      М.Г.Косенко

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія