ЧЕРВЕНЬ МІСЯЦЬ – ПОРА ДЛЯ ЯКІСНОГО ЖИВЦЮВАННЯ.

DSCN1752Як показує багаторічний досвід роботи лісівників Онуфріївщини по вирощуванню декоративного посадкового матеріалу, червень місяць є найкращим часом  для живцювання  малопоширених в наших краях дерев та кущів, які мають незвичайну форму, привабливе цвітіння та колір листя чи хвої.

В теплицях трьох лісництв підприємства, обладнаних крапельним  зрошенням, протягом місяця йшла уже звична робота по живцюванню. А от для пересічного жителя ця робота здається десь навіть і магічною. Адже погодьтеся, відірвана ніби ненароком зелена гілочка, потрапляючи в земельну суміш і отримуючи протягом доби потрібну дозу води вже до приходу холодів вкорінюється, а з приходом весни розпочинає давати повноцінний приріст.

Ось і цього року лісівники заклали 9 тис.шт. живців дерев та чагарників, як листяних так і хвойних видів. В цей самий період юні помічники учні Онуфріївського шкільного лісництва отримали від лісівників майстер клас по живцюванню. Враховуючи велику різноманітність порід (туя західна та золотиста, ялівець козацький, сизий та звичайний,  самшит вічнозелений, ялина голуба, спірея, форзиція, жасмин), лісівники розраховують, що в майбутньому кожний вирощений саджанець отримає свого вдячного господаря, який планує на своїй присадибній ділянці створити острівець краси та затишку.

Запрошуємо всіх бажаючих придбати посадковий матеріал до співпраці. Спеціалісти лісництв проконсультують з питань якісної посадки та для вибору місця зростання кожного саджанця.

 

Інженер лісових культур ДП «Онуфріївський лісгосп»      О.Явтушенко

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія