Будьте обережні з вогнем!

У зв’язку із настанням сухої, бездощової погоди із високими температурними показниками значно посилилась пожежна небезпека на землях лісогосподарського призначення.

Державне підприємство «Онуфріївське лісове господарство»  звертається до лісової охорони  посилити контроль за пожежною безпекою в лісах та за виконанням протипожежних заходів. Активізувати проведення спільних рейдів за участю працівників Національної поліції, ДСНС і ЗМІ по дотриманню громадянами Правил пожежної безпеки в лісах України та виявленню і притягненню до відповідальності порушників. Результати рейдів широко висвітлювати в засобах масової інформації.

Забезпечити безумовне виконання:

– розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 05.03.08р №181-р «Про заходи щодо попередження лісових пожеж» в частині заборони відвідування, проїзду транспорту через лісові масиви та випалювання сухої рослинності в періоди високої та надзвичайно високої пожежної небезпеки.

– наказів та доручень Держлісагентства України та обласного управління стосовно пожежної безпеки в лісах.

Посилюючі роз’яснювальну роботу серед населення, лісгосп закликає дотримуватись правил поведінки та вимог пожежної безпеки під час перебування в лісових масивах та недопущення розведення багать.

Головний лісничий Косенко М. Г.

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія