АТЕСТАЦІЯ ПРАЦЮЮЧИХ.

DSCN791403 квітня 2017 року в  ДП «Онуфріївське лісове господарство була проведена чергова атестація працюючих, згідно наказу директора Онуфріївського лісгоспу Здебської В.П.  від 01.02.17р №18, з метою посилення відповідальності працівників державної лісової охорони, підвищення ефективності заходів з охорони лісів, попередження правопорушень на території лісового фонду та підвищення ефективності виробничої діяльності працівників лісової галузі.

Висококваліфікована атестаційна комісія з обов’язковим представником виборного органу первинної профспілкової організації,  розглянули подані матеріали на кожного працюючого та заслухали повідомлення працівників, які атестувались.

Звичайно були моменти хвилювання, адже атестація нагадує, такий собі екзамен для дорослих. Але тут оцінка роботи працівника приймається з урахуванням особистого внеску у виконанні договірних зобов’язань підприємства, заходів щодо впровадження нової техніки і технології, дотримання державної та виробничої дисципліни, кваліфікації та виконання посадових обов’язків.

Цього разу атестацію проходили 28 чол. державної лісової охорони, з них:

3 лісничі., 2 пом. лісничого., 2 ст. майстрів лісу., 1 мисливствознавець та 20 майстрів лісу.

Поспілкувавшись з  працівниками та провіривши кваліфікаційні можливості кожного, атестаційна комісія прийняла одностайне рішення про відповідність кожного працівника займаній посаді.

DSCN7913 DSCN7915 DSCN7916

Головний лісничий

ДП «Онуфріївський лісгосп»                                               М.Косенко

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія