Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»

Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках», яка розпочалася за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України 21 березня і триватиме до Дня довкілля, який відзначається 16 квітня, цього року пройшла і територією зони діяльності державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство»

Цього року, як і зазвичай, для участі в акція була залучена молодь, включаючи учнів шкільного лісництва, органи місцевої влади, представники ЗМІ та церковнослужителі, які зробили свій внесок у збільшені зелених насаджень району, звичайно не без участі фахівців – працівників лісгоспу включаючи директора підприємства Валентину Здебську. Так, в рамках проведення акції, створено сквер на території селища Онуфріївка, при цьому якісний посадковий матеріал надав ДП «Онуфріївський лісгосп». Хочеться відмітити, що сквер створювався виключно сіянцями декоративних порід, за європейським зразком, тому в подальшому він стане окрасою та візитівкою селища.

Крім цього активну участь в рамках акції приймають і інші населені пункти, проводячи озеленення своїх територій, а посадковий матеріал придбають у виробничих підрозділах підприємства, які в змозі забезпечити побажання клієнтів як в кількісному так і асортиментному складі.

Працівники підприємства закликають кожного долучитися до акції, для того щоб подавати приклад підростаючому поколінню та забезпечити екологічне майбутнє своєї країни.

 

Прес-секретар

ДП «Онуфріївський лісгосп»

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія