6.08.2018: Працівник кадрової служби лісгоспу взяла участь у семінарі з питань правових аспектів управління персоналом в галузі лісового господарства

9NyRgbib3rLkSBSmsP2XnyYGdІнспектор з кадрів ДП “Онуфріївський лісгосп” Ю.Плахотна 6 серпня взяла участь в семінарі для працівників кадрових служб лісогосподарських підприємств, яке відбулося в Кіровоградському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

У роботі семінару взяли участь представники облуправління, обласної державної адміністрації, Пенсійного фонду України в Кіровоградській області, управління Держпраці в області, обласного військового комісаріату та працівники, відповідальні за організацію роботи з персоналом у лісогосподарських підприємствах.

Про актуальні питання антикорупційного законодавства України та вимоги до електронного декларування розповіла завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами з питань запобігання та виявлення корупції апарату ОДА Людмила Омельчук.

Начальник управління застосування пенсійного законодавства Пенсійного фонду України в області Антоніна Торшина ознайомила учасників заходу зі змінами в пенсійному законодавстві, особливостями нарахування пенсій за роботу у важких і шкідливих умовах праці згідно із Галузевим переліком робіт, а також акцентувала на порядку оформлення документів для призначення пенсій на загальних та пільгових умовах.

Про зміни в законодавстві про працю, особливості порядку повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівників на роботу та порядок надання відпусток, про відповідальність за порушення законодавства про працю інформувала начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в області Ганна Масловська.

Начальник відділу військового обліку та бронювання облвійськкомату підполковник Іван Саченко звернув увагу присутніх на порядок організації, ведення та перевірки стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних. Крім того розповів про бронювання військовозобов’язаних громадян у період мобілізації та воєнний час та про особливості оформлення документів при бронюванні військовозобов’язаних.

Завершальним моментом семінару стало обговорення питання про стан роботи з кадрового забезпечення лісогосподарських підприємств у 2018 році та порядку оформлення і подання матеріалів до нагородження державними і галузевими нагородами, з яких доповіла головний спеціаліст з питань персоналу ОУЛМГ Світлана Плохотнюк.

DSC_7558 DSC_7562 DSC_7574 DSC_7581

За матеріалами прес-служби Кіровоградського ОУЛМГ.

 

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія