Засідання колегії в обласному управлінні.

Колегія1Директор та головні спеціалісти державного підприємства “Онуфріївське лісове господарство”  взяли участь у засіданні колегії Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства під головуванням начальника управління Наталії Ревенко, на якому було розглянуто питання бухгалтерського обліку, виконавської дисципліни та підсумки роботи лісгоспів в осінньо-зимовий період.

Начальник управління розповіла про надзвичайні ситуації, які виникли у вихідні дні на Кіровоградщині. У зв’язку з буревієм, котрий пронісся територією Новоархангельського району, постраждали лісові насадження та адміністративна будівля Торговицького лісництва. В результаті падіння високовольтної опори на території Світловодського лісгоспу загорілись лісові культури площею один гектар. В обох випадках, на щастя, обійшлося без людських жертв. 

колегія3Завідувач сектору бухгалтерського обліку Тетяна Проценко доповіла про роботу бухгалтерських служб, сплачених податків до бюджетів усіх рівнів. Бухгалтерські служби лісгоспів забезпечені в повному обсязі комп’ютерною технікою, бухгалтерські операції автоматизовано на програмному продукті 1 С бухгалтерія (версія 8.2).

колегія2Заступник начальника управління Олександр Кваша доповів про підсумки роботи лісогосподарських підприємств в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

На колегії розглядалось питання про стан виконання виконавської дисципліни лісогосподарськими підприємствами.

Завершуючи засідання, Наталія Ревенко доручила продовжувати виконання заходів з охорони та захисту лісів від пожеж, приділяючи особливу увагу профілактичній роботі у хвойних насадженнях області.колегія

Прес-секретар.

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія