28.11.2017: Лісівники Кіровоградщини провели публічний виступ біля облдержадміністрації

58081b770238dbbf1c10cde8ddf76cf3З ініціативи Кіровоградської обласної організації профспілки працівників лісового господарства у місті Кропивницькому, біля стін облдержадімінстрації, 28 листопада відбувся публічний виступ трудових колективів державних лісогосподарських підприємств області.

Захід мав на меті привернути увагу посадовців, громадськості та ЗМІ у зв’язку із стурбованістю подальшою долею лісової галузі внаслідок відсутності державного фінансування лісогосподарських заходів та схваленої Кабміном Стратегії реформування лісового господарства України на період до 2022 року. Участь у зборах взяли 520 працівників лісового господарства.

У ході проведення заходу до працівників лісу від імені облдержадміністрації  звернувся заступник голови ОДА Андрій Коломійцев, який повідомив що на знак підтримки лісівників облдержадміністрація звернулась із відповідним листом до уряду.

Члени профспілки висунули низку вимог з метою недопущення розвалу і занепаду лісового господарства та збереження робочих місць.

IMG_5038 4379da3061cc0ede9ccde0b36de267b1

 

 

 

 

За матеріалами Кіровоградська обласна організація профспілки працівників лісового господарства

 

Переглянути відео з місця події (джерело www.rk.kr.ua).

 

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія