28.04.2016р.:Обласний зліт шкільних лісництв.

На Кіровоградщині у восьме пройшов обласний зліт шкільних лісництв. Організаторами заходу виступили обласне управління лісового та мисливського господарства, обласне Товариство лісівників та комунальний заклад «Обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

Участь у змаганнях, які відбулися 27 квітня на базі ДП «Оникіївський лісгосп», взяли 17 команд юних лісівників з найкращих шкільних лісництв серед них Онуфріївське шкільне лісництво “Пролісок”.  Уболівали за учасників їхні педагоги, керівники та головні лісничі лісогосподарських підприємств.

Урочисту церемонію відкриття зльоту перерізанням символічної стрічки відкрила очільник лісової галузі області Наталія Ревенко. У вітальному слові Наталія Ревенко адресувала школярам подяку від лісівників області за активну допомогу у справі збереження та примноження кіровоградських лісів та висловила надію на те, що в майбутньому їхнє юнацьке захоплення лісом переросте у справу всього життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

Програма зльоту включала в себе виставку досягнень учнівських лісництв, представлення науково-дослідницьких робіт, а також практичну роботу з питань лісознавства, екології та біології, що проходила у лісовому насадженні.

Прес-секретар ДП “Онуфріївський лісгосп”

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія