27.09.2018: Головний бухгалтер та інспектор з кадрів лісгоспу взяли участь у нараді з питань бухгалтерського обліку та стану кадрової роботи, військового обліку.

нарада27 вересня в обласному управлінні лісового та мисливського господарства головний бухгалтер О.Агафонов та інспектор з кадрів Ю.Плахотна взяли участь у виробничій нараді з питань стану кадрової роботи, військового та бухгалтерського обліку  в державних лісогосподарських підприємствах Кіровоградщини.
Під час вступного слова начальник обласного управління Наталія Ревенко повідомила, що необхідність проведення наради виникла у зв’язку з нещодавнім проведенням в облуправлінні та лісогосподарських підприємствах перевірок Держлісагентством і  Генштабом України стану ведення бухгалтерського та військового обліку.

Керівник наголосила на важливості посилення контролю щодо ведення бухобліку на підприємствах та приведення його у відповідність до вимог чинного законодавства. Наталія Ревенко також акцентувала на посиленні контролю щодо прийняття на роботу працівників лісової охорони з відповідною фаховою освітою. 

При розгляді питання щодо стану кадрової роботи головний спеціаліст з питань персоналу Світлана Плохотнюк зазначила, що рівень фахової освіти серед працівників лісової охорони є недостатнім, і запропонувала проводити ретельний відбір претендентів на посади, віднесені до державної лісової охорони, а також рекомендувала запропонувати особам, які не мають лісівничої освіти, отримати її шляхом навчання у вищих навчальних закладах відповідного рівня акредитації.
Під час обговорення питання щодо ведення військового обліку на підприємствах спеціаліст звернула увагу на посилення контролю за виконанням вимог чинного законодавства та взаємодії з військовими комісаріатами щодо даних, які стосуються військовозобов’язаних і призовників.
Головний спеціаліст – юрисконсульт Тетяна Коваленко пояснила присутнім важливість правильно розроблених структури, штатного розкладу, Положень про структурні підрозділи та посадових інструкцій, які впливають на роботу підприємств. Виступаючий зауважила, що посадова інструкція є обов’язковим кадровим документом, який визначає організаційно-правове становище працівника у структурному підрозділі та створює передумови для його ефективної роботи.
Завідувач сектору бухгалтерського обліку – головний бухгалтер Тетяна Проценко при розгляді питання про стан бухгалтерського обліку та достовірності звітності відмітила недоліки в організації бухобліку та звернула увагу на необхідність приведення бухобліку підприємств у відповідність до Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку та методичних рекомендацій до них, галузевих інструкцій.
Учасники наради взяли активну участь в обговоренні порушених питань та отримали кваліфіковані відповіді на свої запитання від спеціалістів облуправління.
За матеріалами Кіровоградського ОУЛМГ.

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія