27.07.2016: Відбувся загальний аукціон з продажу необробленої деревини

26 липня Кіровоградська аграрна біржа провела загальний аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі третього кварталу 2016 року.

Участь в аукціоні взяли 87 споживачів, які представляли Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Запорізьку, Кіровоградську, Київську, Миколаївську, Черкаську та Рівненську області.

На продаж було виставлено 7155 куб. м деревини. За результатами торгів реалізовано 6675  куб. м, що становить 93 % від виставленого обсягу.

Необхідність проведення аукціону з продажу необробленої деревини на третій квартал 2016 року виникла у зв’язку з тим, що на попередній аукціон, який проходив 7 липня, було виставлено об’єми деревини заготівлі третього кварталу виключно на рубках головного користування.

Враховуючи те, що з 1 квітня по 15 червня лісогосподарськими підприємствами не проводились санітарно-оздоровчі заходи, виникла потреба провести повторні та додаткові лісопатологічні обстеження лісових насаджень на предмет необхідності та доцільності проведення санітарно-оздоровчих заходів, що, у свою чергу, не дало можливості сформувати об’єм деревини заготівлі третього кварталу на рубках формування і оздоровлення лісів до 7 липня.

Щоб не допустити зловживань при реалізації деревини, було прийнято рішення сформований об’єм заготівлі третього кварталу на рубках формування і оздоровлення лісів реалізувати на аукціоні 26 липня.

Найбільшим попитом серед споживачів під час торгів користувались сортименти дубові.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія