25.04.2015: Лісова охорона спільно з рятівниками відпрацювала злагодженість дій під час гасіння умовної пожежі

DSC_6888На базі ДП «Олександрівський лісгосп» 25 квітня відбулись семінар-нарада та спільні тактико-спеціальні навчання по гасінню умовної пожежі в лісовому масиві, участь у яких взяли головні лісничі лісогосподарських підприємств на чолі з першим заступником начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Олегом Середюком та начальником відділу лісового господарства Ларисою Романською, а також працівники Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Учасники наради розглянули порядок дій при виникненні великих пожеж у лісах, ознайомились із видами лісових пожеж, небезпечними факторами, які потрібно враховувати під час ліквідації пожеж. Крім того переглянули відеофільм про організацію гасіння лісових пожеж, зокрема з використанням авіації. Увагу присутніх було зосереджено на профілактичній роботі з недопущення виникнення пожеж у лісових масивах та організації взаємодії під час проведення спільних рейдів з охорони лісу.

DSC_6897 DSC_6953Тактико-спеціальні навчання пройшли у лісовому масиві Бірківського лісництва. Під час їх проведення були задіяні сили та засоби Олександрівського лісгоспу, а також Держслужби з надзвичайних ситуацій.

DSC_6902Присутні стали свідками гасіння умовної пожежі, яка виникла через необережне поводження невстановлених осіб з вогнем.  Низову пожежу ліквідовували спільними зусиллями лісівників та пожежних під керівництвом оперативного штабу.  При цьому були застосовані такі пристрої та технічні засоби, як переносні ранцеві установки, система телевізійного спостереження, малий лісопожежний комплекс на базі УАЗу, трактор, який створював мінералізовану смугу з метою обмеження розповсюдження полум’я, квадрокоптер та пожежні автомобілі. Учасникам навчань продемонстрували тимчасовий вертолітний майданчик на випадок гасіння пожеж засобами авіації.

Практичне відпрацювання показало швидке реагування на небезпечну ситуацію та злагодженість дій залучених служб під час гасіння умовної пожежі.

За матеріалами прес-служби Кіровоградського ОУЛМГ

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія