22.04.2016: На території Світловодського лісгоспу пройшли обласні протипожежні навчання

На базі Крилівського лісництва ДП «Світловодський лісгосп» 21 квітня проведено семінар-нараду та спільні тактико-спеціальні навчання по гасінню умовної пожежі лісового масиву.

У них взяли участь головні лісничі лісогосподарських підприємств на чолі з першим заступником начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Олегом Середюком та завідувачем сектору лісорозведення Ларисою Романською, а також працівники Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій. У заході були задіяні сили та засоби структурних підрозділів обласного управління лісового та  мисливського господарства й Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Під час навчань працівники служб стали свідками гасіння умовної пожежі на спеціально відведеній території. Було перевірено готовність лісівників та рятівників до спільних дій при виникненні пожеж у лісових масивах та вдосконалено навички проведення їх гасіння. Результат спільних дій лісової охорони та рятівників засвідчив швидке реагування на небезпечну ситуацію та злагодженість під час гасіння умовної пожежі.

За матеріалами прес-служби Кіровоградського ОУЛМГ

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія