21 березня Міжнародний день лісів.

21 березняМіжнародний день лісів започаткований Генеральною Асамблеєю ООН у 2012 році і щороку присвячується іншій тематиці. Цього разу він проходить під гаслом «Ліси та освіта».

З 21 березня ДП «Онуфріївський лісгосп» проводитиме різноманітні громадські, профорієнтаційні заходи, акції, уроки знань про ліси тощо, спрямовані на поглиблення еколого-лісівничої освіти громадськості, особливо молоді.

У Міжнародний день лісів вчотирнадцяте стартує щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка триватиме до 20 квітня – Дня довкілля.

Метою Акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у створенні лісів, підвищення довіри громадськості до діяльності лісової галузі.

Головними заходами Акції є садіння дерев, проведення робіт з лісовідновлення та лісорозведення. У її рамках серед учнівської молоді проводитимуться конкурсні заходи,  екскурсії, тематичні зустрічі, лекції тощо.

Лісівники Онуфріївського лісгоспу запрошують жителів району долучитися до справи збереження зелених легенів планети та взяти участь у Всеукраїнській акції “Майбутнє лісу у твоїх руках”.

 

Головний лісничий ДП «Онуфріївський лісгосп»

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія