21.12.2016: Лісівники затвердили план роботи колегії на 2017 рік

2121 грудня лісівники Кіровоградщини під час засідання колегії облуправління лісового та мисливського господарства під головуванням начальника управління Наталії Ревенко розглянули результати осінньої ревізії лісових обходів та план роботи на 2017 рік.

 

За ревізійний період з 1 травня по 1 грудня державною лісовою охороною виявлено 20 випадків незаконних рубок загальною масою 70,8 куб. м, з них 3 випадки – на невиявлених лісопорушників загальною масою 31,7 куб. м. Сума збитку від самовільних рубок становила 301,4 тис. грн. Добровільно відшкодовано 73,4 тис. грн. При проведенні планової осінньої ревізії лісових обходів незаконних рубок не виявлено. Усі випадки незаконних рубок, які скоєні невстановленими особами передані до слідчих органів.

Прес-секретар Тетяна Зозуля інформувала про стан роботи з громадськістю і засобами масової інформації та подальше вдосконалення цього напрямку діяльності. Працюючи над ознайомленням громадськості з діяльністю лісової галузі, збільшенням довіри та розширенням шляхів порозуміння із суспільством, лісівники провели 65 акцій з благоустрою, 32 регіональні та місцеві акції, 21 дитячо-юнацький конкурс, 18 громадських слухань, конференцій, круглих столів, зустрічей з громадськістю.

У засобах масової інформації розміщено 3181 матеріал: на телебаченні – 159, у друкованих ЗМІ – 361, на радіо – 294, в мережі Інтернет – 2367 матеріалів та передруків. Начальником обласного управління лісового та мисливського господарства проведено 4 прес-конференції, брифінг та прес-тур. Щоквартально випускається часопис «Світ лісу».

 Обласне управління представило галузь на міжнародній виставці «Агро-Експо-2016». Його структурні підрозділи взяли участь у кількох виставково-громадських заходах місцевого рівня.

Учасники засідання розглянули інформацію про систему внутрішнього контролю в лісогосподарських підприємствах і затвердили план роботи колегії на 2017 рік.

Очільник лісової галузі області Наталія Ревенко привітала лісівників Кіровоградщини з наступаючими святами і побажала колегам у майбутньому впевнено трудитися над збереженням і примноженням лісових оберегів степового краю для нащадків.

За матеріалами прес-служби Кіровоградського ОУЛМГ

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія