2.11.2017: В обласному управлінні відбулась нарада з користувачами мисливських угідь

QIy6u71RskTXiUujKOWvsCJsdСпільна нарада представників обласного управління лісового та мисливського господарства, Державної екологічної інспекції в області, Головного управління Держпродспоживслужби в області та користувачів мисливських угідь відбулась в ОУЛМГ першого листопада. У нараді взяли участь очільник лісової галузі Кіровоградщини Наталія Ревенко, начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Держпродспоживслужби Юрій Травкін, головний спеціаліст Держекоінспекції Олександр Яремчук, голова обласної організації Українського Товариства мисливців та рибалок Микола Головко.

На зустрічі детально обговорили питання, які стосуються охорони державного мисливського фонду, боротьби з браконьєрством, зробили огляд змін природоохоронного законодавства. Під час проведення заходу приділили особливу увагу проведенню моніторингу клінічного стану диких кабанів, розглянули стан дотримання мисливцями правил проведення полювання.

 

У цілому нарада пройшла плідно. Учасники активно обмінювались думками й вносили пропозиції з питань порядку денного. За результатами обговорення вирішено з метою моніторингу АЧС у дикій фауні забезпечити направлення до лабораторії ветеринарної медицини біологічного матеріалу, відібраного у добутих диких кабанів під час проведених полювань.

Для моніторингу АЧС користувачі угідь повинні здійснювати щоденні спостереження за клінічним станом диких кабанів і у разі виявлення загиблих або підозрілих на захворювання тварин протягом години інформувати про це відповідні установи.

Користувачам мисливських угідь необхідно забезпечити проведення полювання відповідно до Положення про правила проведення полювань, поводження зі зброєю та порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин.

Також користувачам угідь необхідно постійно проводити рейди з охорони державного мисливського фонду та боротьби з браконьєрством разом з представниками правоохоронних і природоохоронних органів.

Присутні на нараді ухвалили рішення забезпечити проведення полювання на дичину відповідно до чинного законодавства з врахуванням положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони пралісів згідно з Рамковою конвенцією про охорону та сталий розвиток Карпат».

За матеріалами прес-служби Кіровоградського ОУЛМГ

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія