18 листопада відкривається полювання на зайця-русака.

97650423618 листопада у мисливських угіддях ДП “Онуфріївський лісгосп” відкривається сезон полювання на зайця-русака, триватиме він до 20 січня 2019 року включно. Проводити полювання на зайця дозволено щонеділі. За день можна вполювати одну особину хутрового звіра.

Починаючи з 18 листопада у мисливських угіддях області буде дозволено полювання одночасно на три види мисливських тварин: пернату дичину, парнокопитних та хутрового звіра. Суттєво збільшиться навантаження на мисливські угіддя за рахунок росту числа осіб, які виходитимуть за здобиччю. Тому під час полювання необхідно дбати про безпеку життя й дотримуватися встановлених правил поводження з вогнепальною мисливською зброєю.

Державне підприємство “Онуфріївське лісове господарство” нагадує мисливцям про те, що мисливцям на полюванні необхідно мати при собі перелік документів: відстрілочну картку або ліцензію, посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушення правил полювання, дозвіл на зброю, а також паспорт на собак мисливських порід у разі їх використання.

Мисливствознавець В.Сулима

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія