14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

14.12.201714 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Колектив ДП «Онуфріївський лісгосп» разом з керівниками району прийняв участь у мітингу біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Цей день ще раз нагадує суспільству про людей, які віддали свої життя та здоров’я заради порятунку нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають спокою людству і сьогодні.

Директор лісгоспу разом з профкомом побажали учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра і злагоди, а саме сторожу ДП «Онуфріївський лісгосп» Кравченко Юрію Миколайовичу  та сторожу Олександрійського лісництва Верховському Олександру Леонійовичу.  .

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність у тих екстремальних обставинах. Щиро бажаємо всім ліквідаторам та вашим рідним і близьким сімейного затишку, щастя, миру, добра і злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

 

З повагою від колективу:

Директор ДП “Онуфріївський лісгосп”        В. Здебська

Голова профкому       О. Агафонов

 

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія